.

« Strona Główna / Hobby, Rozrywka / Fotografia


Dodaj stronę do tej kategorii:
URL:
Email

» Tall Ships Races Gdynia 2009

W żeglarskiej stolicy Polski - Gdyni, zlot największych żaglowców świata The Tall Ships Races odbędzie się już po raz czwarty. Poprzednie zloty TSR miały miejsce w 1974, 1992 i 2003 r., gromadząc miliony odwiedzających. The Tall Ships Races (wcześniej znany jako Cutty Sark) jako zlot i wyścig żaglowców, są elitarnym spotkaniem dla wielu różnorodnych jednostek żaglowych, od nowoczesnych, regatowych jachtów typu maxi, do największych pływających dzisiaj żaglowców szkolnych. Warto wpisać sobie do kalendarza daty 2-5 lipca 2009 aby zarezerwować sobie czas na tą wspaniałą imprezę. Zapraszamy już dziś. A hoj!
Page Rank: 0 Ocena:

Tall Ships Races Gdynia 2009

www: http://www.tallshipsraces.net/

:: Tall Ships Races Gdynia 2009 | link nie działa/spam?

» Nowoczesny design i kompaktowe wymi

Zdecydowały się urodzić dziecko (pierwsze lub kolejne) albo kilkoro dzieci - jak wiele kobiet. Tyle że w ich przypadku oznaczało to poważne zagrożenie zdrowia, a nawet życia. Podejmowały jednak dramatyczne decyzje, czasem dlatego, że bardzo chciały być matkami, czasem - pragnąc za wszelką ceną obronić poczęte w nich istnienie. Fotografka Marta Dzbeńska-Karpińska dotarła do nich, sfotografowała je i opisała ich historie. Joanna Joanna od dziewiątego roku życia cierpi na cukrzycę insulinozależną. Mając 25 lat, zachorowała także na autoimmunologiczne zapalen generanei byłą to bardzo testowa spr
Page Rank: -1 Ocena:

Nowoczesny design i kompaktowe wymi

www: http://napad.pl/

:: Nowoczesny design i kompaktowe wymi | link nie działa/spam?

» Jedyne takie ceny na dyskonti.pl

Dyskonti.pl jest internetowym portalem wyprzedaży . Formuła oraz użyte w portalu moduły powodują , że dyskonti.pl jest nowością na rynku handlu internetowego . Platforma zapewnia Sprzedawcom miejsce i skuteczne sposoby do odbycia wyprzedaży . Dzięki dobrym i atrakcyjnym ofertom oraz tworzeniu okazji, platforma ściąga uwagę kupujących - konkretnych klientów i zwiększa możliwości sprzedaży . Wyróżnikiem dyskonti.pl jest prawdziwa wyprzedaż połączona z sprawdzonym mechanizmem spadajacej ceny.
Page Rank: -1 Ocena:

Jedyne takie ceny na dyskonti.pl

www: http://dyskonti.pl/

:: Jedyne takie ceny na dyskonti.pl | link nie działa/spam?

» Fotograf Zielona Góra, Żary - fotografia ślubna

Moja firma oferuje teraz następujące usługi fotograficzne: zdjęcia produktowe, zdjęcia aranżowane, zdjęcia potraw, zdjęcia w firmach, hale produkcyjne, wnętrza, zdjęcia panoramiczne, zdjęcia sferyczne 360°, zdjęcia portretowe pracowników. A zarówno zdjęcia reportażowe i okolicznościowe takie jak fotografia ślubna, portret rodzinny, zdjęcia w trakcie uroczystości kościelnych, zdjęcia z uroczystości firmowych, akcji promocyjnych, wyjazdów integracyjnych itp. W Zielonej Górze fotografuję od ponad 30 lat.
Page Rank: -1 Ocena:

Fotograf Zielona Góra, Żary - fotografia ślubna

www: http://fotokrzyzanowski.pl/

:: Fotograf Zielona Góra, Żary - fotografia ślubna | link nie działa/spam?

  Strona: :  1 |

rss feed
:)


Wpisów: 9177 Podkategorii:  918 Polecamy:

 katalog stron bestset
Katalogi SEO Katalog stron


Dla kogo 1% podatku? |  Broń |  siepomaga.pl |  Nauka Jazdy Opole |  Outsourcing |