.

« Strona Główna / Firmy wg Branż / Turystyka i wypoczynek


Dodaj stronę do tej kategorii:
URL:
Email

» Grota solna Września

IgnasiakSport to idealne miejsce dla osób z zamiłowaniem sportowym, ale także dla tych którzy cenią sobie ciszę i spokój. W ofercie posiadamy Grotę solną, a także obiekty do gry w tenisa, squasha, piłkę nożną, piłkę plażową. Zapraszamy W naszym klubie dostępne są: kryty kort tenisowy (hala tenisowa) hala balonowa 2 korty do squash 2 odkryte - oświetlone- kory tenisowe o nawierzchni z mączki czeglanej boisko do piłki plażowej trawiaste boisko do piłki nożnej boisko do gry w bule sauna szatnie wraz z prysznicami miejsce na oranizacje imprez plenerowych - ogniska
Page Rank: -1 Ocena:

Grota solna Września

www: http://www.grota-solna.eu/

:: Grota solna Września | link nie działa/spam?

» Pokoje w Pierwoszynie. Gmina Kosakowo. Opener festival.

Zapraszamy do naszych pokoi z rozległym widokiem na morze, Rewę, horyzontem z Półwyspem Helskim i wijącą się polną drogą i tym samym rosnącym dalej dębem. Od 20 lat mieszkamy w Pierwoszynie. Powody, dla których to miejsce od początku do dziś jest naszym światem są te same: tu mamy przyjaciół, tu jest dużo wolnej przestrzeni i tu możemy obserwować wschody i zachody słońca. Dom, w którym mieszkamy od 2008 roku nazywa się „Galeria Domowa 1” wpisuje się w nasze przekonanie, że dom potwierdza styl życia jego mieszkańców. W naszym domu oprócz pokoi gościnnych jest jeszcze galeria artystyczna.
Page Rank: -1 Ocena:

Pokoje w Pierwoszynie. Gmina Kosakowo. Opener festival.

www: http://pierwoszyno.pl/

:: Pokoje w Pierwoszynie. Gmina Kosakowo. Opener festival. | link nie działa/spam?

» Pachnąca Konwalia - pokoje i noclegi rewa, mosty, kosakowo

Pachnąca Konwalia to wysokiej jakości pokoje gościnne dla turystów. Naszym głównym atutem jest lokalizacja. Blisko Opener Festival i plaża. Witaj na stronie pokoi gościnnych Pachnąca Konwalia w Mostach. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą. Oprócz niskich cen wyróżnia nas przede wszystkim atrakcyjna lokalizacja i spokojna okolica. Z Mosty od pobliskiej Rewy dzieli odległość 2 km – można tam uprawiać sporty wodne, kitesurfing, windsurfing, zażywać kąpieli słonecznych. Do Gdyni jest 14 km. Dojedziesz tam komunikacją miejską – autobusy linii 146 i 105. W sezonie letnim możemy popłynąć tramwajem wodnym z Gdyni do Helu i Jastarni. Najbliższa plaża od obiektu „Pachnąca Konwalia” znajduje się we wsi Mechelinki w odległości około 1km.. W pobliżu plaży znajdują się bary gdzie można zjeść świeżą, smaczną rybę, a w restauracji dobry obiad.
Page Rank: -1 Ocena:

Pachnąca Konwalia - pokoje i noclegi rewa, mosty, kosakowo

www: http://mostypokoje.pl/

:: Pachnąca Konwalia - pokoje i noclegi rewa, mosty, kosakowo | link nie działa/spam?

  Strona: :  1 |

rss feed
:)


Wpisów: 9108 Podkategorii:  918 Polecamy:

 katalog stron bestset
Katalogi SEO Katalog stron


Wynajem Rusztowań Opole |  Dla kogo 1% podatku? |  siepomaga.pl |  Broń |  Nauka Jazdy Opole |  Outsourcing |