.

« Strona Główna / Firmy wg Branż / Tłumaczenia


Dodaj stronę do tej kategorii:
URL:
Email

» Nauka angielskiego

Firma ORBUS Białystok świadczy usługi tłumaczeniowe, usługi konsultingu internetowego i nauczania języka angielskiego. Specjalizujemy się w tłumaczeniach z i na język angielski tekstów specjalistycznych z dziedziny motoryzacji i informatyki. Wykonujemy również lokalizację oprogramowania i tłumaczymy stron internetowych z/na angielski. Nasze internetowe usługi doradcze skupiają się głównie wokół audytu stron internetowych oraz prowadzenia kampanii PPC w wyszukiwarkach internetowych za pomocą programu Google Adwords. Zapraszamy do współpracy!
Page Rank: 0 Ocena:

Nauka angielskiego

www: http://www.orbus.pl/

:: Nauka angielskiego | link nie działa/spam?

» tłumaczenia ustne

Tłumaczenia symultaniczne i tłumaczenia techniczne w tym specjalizuje się nasze biuro. Wykonujemy także tłumaczenia umów, tłumaczenia angielski, tłumaczenia przysięgłe, tłumacz przysięgły, tłumacze przysięgli, tłumaczenia ustne, tłumaczenia angielskie. Zapraszamy do korzystania z naszych usługBiuro Tłumaczy Przysięgłych
Page Rank: 4 Ocena:

tłumaczenia ustne

www: http://www.agit.tlumacz.tv/

:: tłumaczenia ustne | link nie działa/spam?

» Restauracje Warszawa Praga

Praga to najstarsza dzielnica warszawska. Zaplecze gastronomiczne warszawskich restauracji jest naprawdę godne polecenia. Sprawdziłeś już wszystkie restauracje w Warszawie. Kochasz kuchnię domową, u nas wyszukasz najlepsze restauracje oferujące tego typu dania. Frapujesz się do jakiej restauracji zaprosić gości. Chciałbyś delektować się przepysznym posiłkiem w wytwornych wnętrzach. Wybierz się do jednej z najlepszych restauracji w Pradze Południowej. Lubisz przyzwoicie zjeść. Odnajdź restaurację według wybranego typu kuchni. Jeżeli pracujesz do póznych godzin, dowiedz się jaka restauracja jest jeszcze otwarta. Nie wybierasz się do Warszawy, na portalu odnajdziesz restauracje również z innych miast.
Page Rank: -1 Ocena:

Restauracje Warszawa Praga

www: http://www.restauracjewarszawapraga.com/

:: Restauracje Warszawa Praga | link nie działa/spam?

» Tłumaczenia Warszawa

MIW wykonuje tłumaczenia w Warszawie. Obok przekładów konwencjonalnych, oferuje mnogość usług w zakresie przekładów ustnych. Do najpopularniejszych należą translacje konsekutywne, jak również symultaniczne. Konsekutywne w większości wypadków są użytkowane względem mniejszych szkoleń, mieszczących do 25 uczestników. Tłumacz przekłada po każdej frazie. Drugi typ przekładu na ogół zostanie wykorzystane przy aranżowaniu poważnych eventów na przykład sympozjum. Agencja MIW współdziała z kompetentnymi fachowcami w aspekcie języków, takimi jak na przykład tłumacz przysięgły angielskiego.
Page Rank: -1 Ocena:

Tłumaczenia Warszawa

www: http://www.tlumaczenia-miw.pl/

:: Tłumaczenia Warszawa | link nie działa/spam?

» Tłumaczenia ustne

Wychodząc na przeciw wymaganiom interesantów, kancelaria przekładów MIW świadczy przekłady werbalne - tłumaczenia symultaniczne i konsekutywne i te w wersji papierowej- tłumaczenia przysięgłe i zwyczajne, w 3 trybach czasowych: trybie zwykłym, przyspieszonym i ekspresowym. Przy przekładach pisemnych kosztujących więcej niż 200 zł, cenę przesyłki tłumaczenia pokrywa ich firma. Biuro MIW kooperuje z tłumaczami z całej Polski. Dzięki temu, przy przekładach ustnych posiadają możliwość dopasowania tłumacza zamieszkującego w najbliższym otoczeniu realizowanego tłumaczenia w taki sposób, aby obniżyć koszty klienta. MIW świadczy tłumaczenia z ponad 39 języków, nawet w kombinacjach hiszpański - bułgarski. Agencja tłumaczeń MIW, na jakiekolwiek pytania odpowiada oraz rozwiewa wszelakie niepewności od samego rana do godz. 18 każdego dnia powszedniego.
Page Rank: -1 Ocena:

Tłumaczenia ustne

www: http://www.tlumaczenia-ustne-miw.pl/

:: Tłumaczenia ustne | link nie działa/spam?

» Tłumaczenia angielski

Żeby profesjonalnie zająć się translacją z języka angielskiego, należy się liczyć z tym, że droga do stania się tłumaczem jest dość ciężka. Najpierw powinno się przejść studia językoznawcze. Pomijając studia niesłychanie istotne jest pałanie zapałem do języka tak, by jak najlepiej wykonywać swój zawód. Tłumacze angielskiego i pozostałych języków są cały czas niezmiernie poszukiwani na rynku, zwłaszcza Ci, którzy mają wieloletnie doświadczenie. Firma i-english wykonuje tłumaczenia z języka angielskiego. Osoby korzystające z naszych usług przesyłają teksty przeznaczone do przekładu przez sieć, co jest bardzo proste oraz wygodne. Zapraszamy do współpracy.
Page Rank: -1 Ocena:

Tłumaczenia angielski

www: http://i-english.pl/

:: Tłumaczenia angielski | link nie działa/spam?

» Tłumaczenia Bielsko

Świetne Biuro Tłumaczeń Żywiec Atrans gwarantuje dość urozmaiconą ofertę usług. Dokumenty potwierdzające uprawnienia tłumacza przysięgłego przedstawiono na stronie. Jeżeli chodzi o tłumaczenia Bielsko też jest obsługiwane, oprócz tego drogą wirtualną mogą przekazywać teksty klienci z innych rejonów Polski. Szkolenia językowe organizowane są w siedzibach konkretnych organizacji gospodarczych.
Page Rank: -1 Ocena:

Tłumaczenia Bielsko

www: http://www.atrans-tlumaczenia.com.pl/

:: Tłumaczenia Bielsko | link nie działa/spam?

» tłumacz angielskiego warszawa

!TRANSLATIONS - Biuro tłumaczeń Warszawa. Tłumaczenia najwyższej jakości - współpracujący z nami tłumacze to doświadczeni specjaliści oddani w 100% swoim obowiązkom, którzy za każdym razem czerpiąc ze swojej wiedzy o kulturze, w której powstał język źródłowego dokumentu, starają się dokładnie ale również zrozumiale dla odbiorcy wyrazić treści w języku docelowym. Sprawne przetwarzanie zamówień - zawsze dokładamy wszelkich starań, aby ramy czasowe sugerowane przez klienta stały się uzgodnionym terminem realizacji. Raz wyznaczonej daty odbioru zawsze przestrzegamy, a w przypadku takiej konieczności, realizujemy zamówienie jako tłumaczenie ekspresowe. Dochowanie tajemnicy zawodowej - współpracujący z nami tłumacze przestrzegają zasad etycznych. Po dokonaniu czynności, teksty i dokumenty zlecone do tłumaczenia przez klienta są mu zwracane, natomiast wszelkie wykonane kopie są niszczone oraz usuwane z nośników elektronicznych. Konkurencyjność cenową - oferując wysoką jakość usług, dbamy też
Page Rank: -1 Ocena:

tłumacz angielskiego warszawa

www: http://tlumacz-warszawa.com.pl/

:: tłumacz angielskiego warszawa | link nie działa/spam?

» Tłumacz przysięgły angielski Warszawa Wola

Staranność, bezstronność, wierność, rzetelność i terminowość to podstawowe zasady, którymi zawsze kieruję się wykonując każde uwierzytelnione tłumaczenie. Na końcu tłumaczenia zamieszczam standardową formułę, w której stwierdzam zgodność tłumaczenia z oryginałem lub kopią, wpisuję bieżącą datę, numer, pod którym uwierzytelniony dokument został wpisany do mojego repertorium tłumacza przysięgłego, składam swój podpis i opatruję dokument pieczęcią tłumacza przysięgłego. Tłumaczenia wykonuję od 20 lat. Unikalną wiedzę zdobyłam dzięki wykształceniu na wydziale anglistyki UW a następnie studiach podyplomowych w zakresie bankowości. Niemniej jednak, to wieloletnia praca z tekstami i klientami pozwala mi na wykonywanie najlepszej jakości
Page Rank: -1 Ocena:

Tłumacz przysięgły angielski Warszawa Wola

www: http://przysiegleang.pl/

:: Tłumacz przysięgły angielski Warszawa Wola | link nie działa/spam?

» tłumacz greckiego Kraków

Centrum tłumaczeń języka greckiego. Tłumaczenia rozmów handlowych, pism z zakresu ekonomii, towarzyszenie w charakterze tłumacza podczas wyjazdów, konferencji, delegacji. Posiadam doświadczenie w tłumaczeniu rozmów handlowych między partnerami z różnych obszarów gospodarki. Gwarantuję rzetelne tłumaczenie oraz dokładne objaśnianie kontekstu wypowiedzi. Jestem w stanie dojechać w wyznaczone miejsce spotkania na terenie całej Polski. Wykonuję tłumaczenia dokumentacji medycznej, technicznej, instrukcje obsługi, artykuły prasowe, badania, opracowania, oferty i przewodniki o tematyce specjalistycznej na specjalne zlecenie. Tłumaczenia spotkań wystąpień, uroczystości,wywiadów radiowo-telewizyjnych, przesłuchań i rozpraw sądowych. Posiadam bogate doświadczenie w tłumaczeniach wystąpień publicznych na wystawach artstycznych, przedstawieniach teatralnych, rozprawach sądowych i przesłuchaniach.
Page Rank: -1 Ocena:

tłumacz greckiego Kraków

www: http://tlumaczgreckiego.pl/

:: tłumacz greckiego Kraków | link nie działa/spam?

  Strona: :  1 |

rss feed
:)


Wpisów: 9108 Podkategorii:  918 Polecamy:

 katalog stron bestset
Katalogi SEO Katalog stron


Wynajem Rusztowań Opole |  Dla kogo 1% podatku? |  siepomaga.pl |  Broń |  Nauka Jazdy Opole |  Outsourcing |