.

« Strona Główna / Edukacja, Nauka / psychologia


Dodaj stronę do tej kategorii:
URL:
Email

» O nieustannym rozwoju dzisieszego człowieka

Od lat słychać, jak ważny jest rozwój osobisty. Teksty zajmujące się tym zagadnieniem uginają pod swoim ciężarem półki w bibliotekach. Wiele osób chce dotrzeć do prawdy, do sedna, bo wierzą, że ono doda sens ich życiu. Ludzki postęp osobisty wzbogacić mogą doświadczenia innych, ich koncepcje, cytaty. Noetyka głosie, by poznawać poza zmysłai, korzystając z rozumu, serca, intuicji. Więc intelekt połączony jest tutaj z duchowością, jak podaje afirmatio.pl.
Page Rank: -1 Ocena:

O nieustannym rozwoju dzisieszego człowieka

www: http://www.afirmatio.pl/

:: O nieustannym rozwoju dzisieszego człowieka | link nie działa/spam?

» Psycholog PEBE Gdynia

Jeżeli poszukujesz doświadczonego psychologa w Gdyni Orłowie blisko placu Górnośląskiego, odnajdziesz go w Pracowni Psychologicznej PEBE. W swojej ofercie gabinet psychologiczny posiada szeroki zakres terapii m. in. dla młodzieży. Zajęcia prowadzone są przez doświadczoną psychoterapeutkę poznawczo - behawioralną. W Pracowni Psychologicznej prowadzona jest psychoterapia dla pełnoletnich, która jest niezwykle pomocna przy walce z depresją oraz radzeniu sobie z problemami osobistymi. Gabinet Psychologiczny PEBE oferuje także psychoterapię m. in. dla młodzieży, która wpływa na podnoszenie samooceny oraz pomaga w akceptacji otoczenia i relacji z innymi ludźmi.
Page Rank: -1 Ocena:

Psycholog PEBE Gdynia

www: http://www.psycholog-pebe.pl/

:: Psycholog PEBE Gdynia | link nie działa/spam?

» coaching online- Pracowaniawaszkiewicz.pl

Pomaganie ludziom pokazało, że nawet profilaktyczne ubezpieczenie swojego czasu i przyszłości w formie coachingu pozwoliło na oszczędzenie czasu i marnowanie się w pracy, w której nie widziano sensu. Jako długoletni psycholog pomaganie ludziom stało się powołaniem - gwarancja zadowolenia jest potwierdzona, chociażby przez wiele certyfikatów i poleceń klientów. Pracownia znajduje się w Olsztynie, w województwie warmińsko-mazurskim, jednak konsultacje i sesje mogą być również prowadzone przez Skype. Już pierwsza sesja pozwoli na rozjaśnienie umysłu i znalezienie nowej drogi. Każda usługa z zakresu jest najwyższej jakości i będą Państwo zadowoleni z podjęcia współpracy.
Page Rank: -1 Ocena:

coaching online- Pracowaniawaszkiewicz.pl

www: http://www.pracowniawaszkiewicz.pl/

:: coaching online- Pracowaniawaszkiewicz.pl | link nie działa/spam?

» Psycholog dziecięcy gdynia- nieustraszone.eu

Dzieci są bardzo wrażliwe, dlatego naszą misją jest pomóc im nabrać pewności siebie i zdrowej samooceny. Dobry psycholog dziecięcy to często wszystko czego trzeba, aby rozwiązać przewlekłe problemy behawioralne. Organizowane przez nas przyjemne terapie dla dzieci prowadzone są przez empatycznych, wysoce wykwalifikowanych profesjonalistów, a związana z nimi szkoła dla rodziców pozwala lepiej zrozumieć swoje skarby. Przygotowana w ten sposób terapia rodzinna to najlepszy i najskuteczniejszy sposób, aby przywrócić dobre relacje pomiędzy bliskimi, ale też po prostu potrafić zrozumieć dzieci i ich myślenie. Miasta, w których funkcjonujemy to Gdańsk i Gdynia, lecz posiadamy także klientów z różnych regionów Polski.
Page Rank: -1 Ocena:

Psycholog dziecięcy gdynia- nieustraszone.eu

www: http://www.nieustraszone.eu/

:: Psycholog dziecięcy gdynia- nieustraszone.eu | link nie działa/spam?

  Strona: :  1 |

rss feed
:)


Wpisów: 9097 Podkategorii:  918 Polecamy:

 katalog stron bestset
Katalogi SEO Katalog stron


Wynajem Rusztowań Opole |  Dla kogo 1% podatku? |  siepomaga.pl |  Broń |  Nauka Jazdy Opole |  Outsourcing |