.

« Strona Główna / Edukacja, Nauka / Nauka jazdy


Dodaj stronę do tej kategorii:
URL:
Email

» Kursy dla kierowców

Strona prezentuje dane, dotyczące kursów oraz egzaminów na prawo jazdy. Jeszcze nie tak dawno, bo kilka lat temu, za kurs na prawo jazdy zapłacić trzeba było nieco ponad 400 złotych. Dzisiaj kwota zamyka się w 1400zł wraz z egzaminem i przeliczając na faktyczne koszty, nie jest to wieleJak wyglądaja kursy na prawo jazdy
Page Rank: -1 Ocena:

Kursy dla kierowców

www: http://www.prawo-jazdy.qaq.pl/

:: Kursy dla kierowców | link nie działa/spam?

» Obsługa językowa dla firm

Oferujemy tłumaczenia na wiele języków europejskich. Wykonujemy tłumaczenia zarówno ustne jak i pisemne oraz przysięgłe. Jesteśmy w stanie zapewnić kompleksową obsługę językową dla firm i instytucji. Nasi tłumacze zapewniają komfortową komunikację w biznesie a także w każdej innej sytuacji
Page Rank: 2 Ocena:

Obsługa językowa dla firm

www: http://www.dailyschool.pl/pages,show;id=52

:: Obsługa językowa dla firm | link nie działa/spam?

» stres

Rozsądny styl życia zapobiega temu, iż stres może zdołać przejąć nad nami kontrolę. Badania pokazują, że małżeństwo obniża poziom stresu w życiu. Najłatwiej będzie wyleczyć stres jeśli zaczniemy od rozpoznania przyczyny. Ze stresem ma kontakt każdy, czy to w biurze czy w szkole. Im częściej jesteśmy narażeni na stres, tym bardziej się do niego przyzwyczajamy i prościej radzimy sobie.
Page Rank: -1 Ocena:

stres

www: http://www.stres.medserwis.pl/

:: stres | link nie działa/spam?

» Centrum Zarządzania Jakością Infox

Podstawowe założenia na temat przetwarzania danych osobowych Jednym z podstawowych celów polaków jest potrzeba prywatności połączona z ochroną danych osobowych. jednostka powierzająca dane osobowe takim organizacją jak szpital, uczelnia, bank powinna mieć pewność iż są one odpowiednio chronione. Dane te muszą być strzeżone zgodnie z obowiązującymi w Polsce przepisami. Aby zdobyć zaufanie klientów firmy coraz bardziej starają się je chronić, pozwala to sformować większą konkurencyjność na rynku, w przeciwnym razie narażają siebie na kontrolę GIODO, co w konsekwencji skutkuje karami finansowymi. głównymi dokumentami związanymi z ochroną danych osobowych jest polityka bezpieczeństwa informacji, oraz instrukcja zarządzania systemami informatycznymi. Na szkoleniach, oraz warsztatach związanych z ochroną danych osobowych organizowanych przez Centrum Zarządzania Jakością INFOX sp. Z o.o. dowiedzą się Państwo jak stworzyć takie dokumenty.
Page Rank: -1 Ocena:

Centrum Zarządzania Jakością Infox

www: http://www.abi.czj-infox.pl/

:: Centrum Zarządzania Jakością Infox | link nie działa/spam?

» Nauka jazdy - OSK "Delfin" Poznań

Fachowa nauka jazdy Poznań to określenie kojarzone z ośrodkiem Delfin. Oferta placówki Delfin zawiera między innymi ponad trzydzieści godzin praktyki i jazdy doszkalające Poznań jest obszarem planowanej trasy. W trakcie kursów praktycznych kursanci jeżdżą trasami egzaminacyjnymi. Delfin Ośrodek Szkolenia Kierowców Poznań to firma bardzo ceniona, proponująca przystępne ceny.
Page Rank: -1 Ocena:

Nauka jazdy - OSK "Delfin" Poznań

www: http://www.oskdelfin.pl/

:: Nauka jazdy - OSK "Delfin" Poznań | link nie działa/spam?

» PAM Center ŁódĹş - podyplomowe studia MBA, Mini MBA, szkolenia d

PAM Center zostało utworzone w 1995 roku poprzez współprace pośród Wydziałem zarządzania Uniwersytety Łódzkiego i University of Maryland. Kody MBA są układane poprzez PAM Center jest to jeden z pierwszych planów tego rodzaju. Dzięki 20 Lat biegłości, dostał popularność w kręgach biznesowych. Przez kooperację z University of Maryland, właściwie każdy student który ukończy szkolenia MBA zdobywa zezwolenie jednej z najbardziej renomowanych uczelni w Usa.
Page Rank: -1 Ocena:

PAM Center Łódź - podyplomowe studia MBA, Mini MBA, szkolenia d

www: http://pamctr.uni.lodz.pl/

:: PAM Center ŁódĹş - podyplomowe studia MBA, Mini MBA, szkolenia d | link nie działa/spam?

» Dźwigi HDS i wywrotki

Wywrotki Wielostronnie zamiast jednostronnie: Duża pojemność ładunkowa i zoptymalizowane wymiary czynią z wywrotki z wywrotem trójstronnym korporacji Henschel idealnego pomocnika dla przedsiębiorstw budowlanych, ogrodniczych i komunalnych.Pełny program. W klasie pojazdów transportowych do 4,6 ton (dopuszczalna masa całkowita) skrzynie ładunkowe i wywrotki spełniają aktualnie wielorakie zadania - jako zabudowa skrzyni ładunkowej z dźwigiem lub jako wywrotka uniwersalna w zakładzie rzemieślniczym, biznesie ogrodniczym albo murarskim.
Page Rank: -1 Ocena:

Dźwigi HDS i wywrotki

www: http://henschel.pl/

:: Dźwigi HDS i wywrotki | link nie działa/spam?

» Zobacz możliwości jakie daje symulator jazdy hexapod

Wszystkie nasze eventy mają na uwadze podnieść bezpieczeństwo na drogach. Nasz symulator dachowania bardzo często używa Policja, by pokazać kierowcom jak ważne jest nie tylko używanie pasów, ale zapięcie ich prawidłowo. Możemy to sprawdzić wykorzystując nasz symulator dachowania, dzięki temu w bezpiecznych warunkach odczujemy różnicę i już nigdy nie zapomnimy o pasach bezpieczeństwa. Nasza szeroka oferta symulatorów daje możliwość zorganizowania różnego typu eventów motoryzacyjnych pod jednym hasłem: bezpieczni na drodze. W ramach miasteczka ruchu drogowego już od najmłodszych dzieci podczas zabaw uczymy właściwego zachowania na ulicy. Dokładamy starań, by nasze urządzenia były jak najbardziej ciekawe, dlatego wyszukujemy nowinki techniczne takie jak m.in.: symulator jazdy formuła 1. Dzięki temu każdy safety day zorganizowany przez Sympro Events gromadzi tłumy. Ogromną popularnością cieszy się symulator air bag. Pokaz tej atrakcji jest rezerwowany z wielkim wyprzedzeniem.
Page Rank: -1 Ocena:

Zobacz możliwości jakie daje symulator jazdy hexapod

www: http://sympro.pl/

:: Zobacz możliwości jakie daje symulator jazdy hexapod | link nie działa/spam?

  Strona: :  1 |

rss feed
:)


Wpisów: 9177 Podkategorii:  918 Polecamy:

 katalog stron bestset
Katalogi SEO Katalog stron


Dla kogo 1% podatku? |  Broń |  siepomaga.pl |  Nauka Jazdy Opole |  Outsourcing |