.

« Strona Główna / Sport i Turystyka / Serwisy turystyczne


Dodaj stronę do tej kategorii:
URL:
Email

» Na butach - Polska, Kraków bez przewodnika

Szalonych podróżników, którym nie straszny Kraków i jego zakątki zapraszamy do poznania niezwykłych miejsc z serwisem „Na butach”. Opisywane przez nas miejscowości, takie jak Warszawa czy Kraków wyróżniają się magią, której doświadczyć mogą wyłącznie zapaleni wycieczkowicze. Z naszą pomocą natrafianie na interesujące obiekty nie jest problemem. Pokierujemy Waszymi butami i pomożemy poznać sekrety, jakie chowa dla turystów historyczny Kraków, polityczna Warszawa czy nadmorski Gdańsk. „Na butach” to serwis pozwalający na czerpanie przyjemności z poznawania ciekawych miejsc w Polsce.
Page Rank: -1 Ocena:

Na butach - Polska, Kraków bez przewodnika

www: http://www.nabutach.pl/

:: Na butach - Polska, Kraków bez przewodnika | link nie działa/spam?

» Trekking Himalaje

Sezon urlopowy już za niedługo. Niełatwo dokonać wyboru jednego miejsca, gdy wszystkie regiony jawią się zachęcająco i cudownie. Dlatego też aby usprawnić decyzję, wykonaj garść nietrudnych kroków. Wybierz, czy wolisz urlop ruchliwy czy wybitne lenistwo. Wówczas zdecydujesz, czy preferujesz morze czy góry. Jeżeli stawiasz na aktywność, połóż nacisk na góry. Umożliwiają okazję zarówno do nietrudnych wycieczek pieszych, jak również wypoczynku w dolinach. Warto być w dobrej kondycji! Przemyśl trekking. Himalaje zawsze były do tego wspaniałym położeniem. Kliknij na www.adventure24.pl a także zdecyduj się na wycieczkę dla siebie.
Page Rank: -1 Ocena:

Trekking Himalaje

www: http://www.adventure24.pl/

:: Trekking Himalaje | link nie działa/spam?

» Podróże po Polsce

Podróże po Polsce to serwis turystyczny opisujący wszystkie zakątki Polski, wraz z mapami zawierającymi atrakcje poszczególnych regionów, znajdziesz w nich również imprezy cykliczne odbywające się w Polsce. Dowiesz się również gdzie warto pójść na kawę, gdzie znajdują się najlepsze w Polsce parki rozrywkowe, kluby dyskotekowe czy centra handlowe. W przewodniki nie brakuje najnowszych informacji z Polski oraz przepisów na najlepsze polskie specjały oraz drinki o których trudno Ci zapomnieć.Kraków.Stare Miasto wraz z Wawelem i Kazimierz znajdują się na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO Średniowieczny układ urbanistyczny Starego Miasta nie zmienił się od wieków Każdy turysta powinien zobaczyć w Krakowie największy w Europie średniowieczny rynek z jego halą targową popularnie zwaną Sukiennicami, Kościół Najświętszej Marii Panny z gotyckim ołtarzem, Wawel i znajdujący się tam Zamek Królewski oraz katedrę wawelską z wspaniałą kaplicą renesansową, średniowieczny budynek uniwersytetu Co
Page Rank: -1 Ocena:

Podróże po Polsce

www: http://polskie-podroze.manifo.com/

:: Podróże po Polsce | link nie działa/spam?

  Strona: :  1 |

rss feed
:)


Wpisów: 9108 Podkategorii:  918 Polecamy:

 katalog stron bestset
Katalogi SEO Katalog stron


Wynajem Rusztowań Opole |  Dla kogo 1% podatku? |  siepomaga.pl |  Broń |  Nauka Jazdy Opole |  Outsourcing |