.

« Strona Główna / Sport i Turystyka / aktywny wypoczynek


Dodaj stronę do tej kategorii:
URL:
Email

» Jazda Konno. AgroSport.

Zapraszamy do wyjątkowej, nie wszystkim jeszcze znanej wioski Kasina Wielka, na czynny odpoczynek, powiązany z znakomitymi atrakcjami, w Beskidzie Wyspowym posiadamy również bazę noclegową. W Naszej bogatej ofercie można znaleźć np. jazdę konną, przejażdżki wozem bądź wycieczki rowerowe, tak więc każdy, nawet bardzo wymagający wczasowicz odszuka w tej okolicy coś dla siebie. Jazda konno to wymarzony wypoczynek w dobie pracy w stresie, również profesji na komputerze, z tego względu że koi nerwy, lecz także pobudza do wysiłku mięśnie całego ciała. Pod obserwacją doświadczonego instruktora, niesłychanie szybko otrzymuje się zdolności zajmowania się z koniem, jego zachowań, oraz ponadto oczywiście umiejętności jazdy w podstawowych trzech chodach.
Page Rank: -1 Ocena:

Jazda Konno. AgroSport.

www: http://atrakcje.agrosport.eu/

:: Jazda Konno. AgroSport. | link nie działa/spam?

» Przyczepy kempingowe

Jeśli dręczą Cię już wielogwiazdkowehotele bądź zwyczajne biwaki, postaw na wyprawę przyczepą lub samochodem campingowym! Wyłącznie w firmie Autocampingi natkniecie się na niskie ceny i miłą obsługę. Działamy w miejscowości Piątków. Wszystkich, lubiących spokojne wakacje na łonie natury już dzisiaj zapraszamy do rezerwacji samochodów campingowych. Więcej informacji dowiedzą się Państwo wykonując jeden telefon na numer604647445lub samodzielnie odwiedzając firmę Autocampingi.
Page Rank: -1 Ocena:

Przyczepy kempingowe

www: http://autocampingi.pl/

:: Przyczepy kempingowe | link nie działa/spam?

» Wczasy w Górach. AgroSport.

W Beskidzie Zachodnim znajdują się jedne z najciekawszych jaskiń na południu, grzyby skalne także ambony, tajemnicze oczka wodne ukryte wśród lasów. To właśnie tutaj, u dołu wierchów rozsiały się szlachedzkie dwory, rozmaite kościółki zbudowane z drewna również słynne opactwo cystersów. O starych także ciężkich historiach tej ziemi, powiadają archaiczne grodziska w kotlinie Dunajca, ruiny średniowiecznych fortalicji dodatkowo zamków. Zapraszamy w związku z tym na niepowtarzalne wczasy w górach, wszystkim żądnym atrakcji, życzymy wiele słońca, olśniewających atrakcji dodatkowo dużo zadowolenia ze zwiedzania tej malowniczej grupy górskiej.
Page Rank: -1 Ocena:

Wczasy w Górach. AgroSport.

www: http://www.agrosport.eu/

:: Wczasy w Górach. AgroSport. | link nie działa/spam?

» Wyjazd na narty

Blisko Ośrodka Górskiego Koninki ulokowana jest stacja narciarska Koninki. Włącza 5 kolejek narciarskich, wypożyczalni sprzętu narciarskiego, a dodatkowo snowboardowego. W wypożyczalni można dodatkowo korzystać z biegówek, łyżew albo profesjonalnego serwisu sprzętu. Szkoła jazdy oferuje możność nauki jazdy na nartach albo snowboardzie. To wymarzone położenie dla miłośników jazdy na nartach. Zachęcają do tego też okoliczne góry utworzone do wędrówek, oraz dodatkowo kolarstwa górskiego. Zapraszamy.
Page Rank: -1 Ocena:

Wyjazd na narty

www: http://stacja.koninki.pl/

:: Wyjazd na narty | link nie działa/spam?

» Warsaw-Apart - stolica w zasięgu ręki

Stolica naszego państwa to przecudowne miasto, które ma swój urzekający urok. Sami jesteśmy nim oczarowani, dlatego zdecydowaliśmy się redagować serwis dla wszystkich tych, którzy planują się do niego wybrać. Pragniemy opisać naszym czytelnikom jego sylwetkę i usprawnić przemieszczanie się po nim. Dlatego też udzielamy ogromnej ilości pomocnych wskazówek dotyczących selekcji miejsca noclegowego, knajpek ze wyśmienitym jedzeniem oraz lokali, w których można zrobić zakupy. Poza tym piszemy o nadchodzących zdarzeniach, w których należy wziąć udział w wolnym czasie. Nasz poradnik to swego rodzaju przewodnik, który ma przysporzyć praktycznej wiedzy i pokazać stolicę naszego państwa w nieco innym świetle. Wbrew pozorom to miasto, które stwarza ogromną ilość różnych możliwości i gwarantuje znaczną ilość rozrywek.
Page Rank: -1 Ocena:

Warsaw-Apart - stolica w zasięgu ręki

www: http://warsaw-apart.pl/

:: Warsaw-Apart - stolica w zasięgu ręki | link nie działa/spam?

» Łodzie i rowery wodne

Lato jest porą roku, której wypatrujemy ze zniecierpliwieniem. To wtedy zazwyczaj bierzemy urlopy z pracy, to wtedy mamy wolne od uczelni. Czas ten wykorzystujemy na odpoczynek, rozwijanie swoich pasji, a także wizytowanie nowych miejsc. Słoneczna pogoda jest świetną okazją do tego, by wypocząć nad wodą - oceanem, jeziorem, rzeczką. Jest to o tyle dobre wyjście, że daje nam sposobność zarówno wylegiwania się na leżaku, jak i uprawiania różnych sportów wodnych. Często wybieraną opcją są rowery wodne i łodzie, którymi przepływamy całe jeziora, podziwiając widoki. Firma Samar zapewnia najwyższej jakości sprzęt wodny. Jest on gwarancją bezpieczeństwa i komfortu, które są bardzo istotne, zwłaszcza gdy na wakacje wybieramy się z dziećmi. Zachęcamy do zapoznania się z naszą bogatą ofertą. Razem zaplanujmy najbliższe wakacje!
Page Rank: -1 Ocena:

Łodzie i rowery wodne

www: http://www.rowerywodne.com.pl/

:: Łodzie i rowery wodne | link nie działa/spam?

» Mico - łyżworolki

W dobie telewizji i siedzącego trybu życia, niezwykle ważne jest, aby zapewnić swoim potomkom jak najwięcej aktywności na dworze. Dzięki temu będą one miały okazję do styczności z przyrodą, budowania swojej wytrzymałości, a także doświadczania świata z różnych stron. Wybór zajęć jest tak duży, że każdy małolat i nastolatek powinien znaleźć coś dla siebie. Jedną z alternatyw jest uprawianie sportów. Mico to marka, która jest specjalistą w produkcji i dowożeniu łyżworolek, które wielu dzieciakom przynoszą mnóstwo zabawy. Super nowiną jest to, że w coraz większej ilości miast powstają drogi rowerowe, z których korzyści czerpią również rolkarze. A jeśli ktoś preferuje bardziej ekstremalną odsłonę tego sportu, to może sprawdzić się w skateparku.
Page Rank: -1 Ocena:

Mico - łyżworolki

www: http://micoplus.pl/

:: Mico - łyżworolki | link nie działa/spam?

  Strona: :  1 |

rss feed
:)


Wpisów: 9177 Podkategorii:  918 Polecamy:

 katalog stron bestset
Katalogi SEO Katalog stron


Dla kogo 1% podatku? |  Broń |  siepomaga.pl |  Nauka Jazdy Opole |  Outsourcing |