.

« Strona Główna / Produkcja, Przemysł / Przemysł metalowy


Dodaj stronę do tej kategorii:
URL:
Email

» Giętarka, Wykrawarka

Jesteśmy profesjonalną firmą z Wrocławia. Na naszą ofertę składają się trzy rodzaje usług: przedstawicielstwo handlowe, doradztwo techniczne i serwis maszyn do obróbki plastycznej metalu. Zatrudniamy tylko najlepszych inżynierów, tal by byli w stanie służyć radą i pomocą w sprawie takich maszyn jak giętarka, gilotyna, zaginarka, wykrawarka, tokarka, przecinarka plazmowa, przecinarka laserowa, prasa krawędziowa czy nożyce uniwersalne. To tylko przykłady o wiele szerszego zakresu naszych usług. Serdecznie zapraszamy do współpracy oraz do zapoznania się z pełną ofertą na naszej stronie internetowej.
Page Rank: -1 Ocena:

Giętarka, Wykrawarka

www: http://www.cncmaszyny.pl/

:: Giętarka, Wykrawarka | link nie działa/spam?

» anemia

Zmień swą dietę, aby zmniejszyć niebezpieczeństwo zachorowania na anemię. Sporą przyczyną anemii może być też miesiączką. Kilka kliknięć, a błyskawicznie odnajdziesz to, co musisz wiedzieć o anemii. Zmęczenie może być przez nas rozpatrywane za typowe przemęczenie, podczas kiedy może to być symptom niedokrwistości. Nowoczesny tryb życia sprzyja postępowi niedokrwistości. Na przedstawionym portalu wyszukasz opinie i wskazówki fachowców odnośnie walki z niedokrwistością. Wstąp na stronę, zestaw przejawy i sprawdź, czy nie jesteś zagrożony ową chorobą. Niedokrwistość może stanowić olbrzymie zagrożenie dla twojego zdrowia oraz trzeba ją leczyć.
Page Rank: -1 Ocena:

anemia

www: http://www.anemia.medserwis.pl/

:: anemia | link nie działa/spam?

» Place zabaw

Oferta Buglo to niezmiernie rozbudowany wybór placów zabaw dla dzieci. Żeby przygotowywać efektowne place zabaw producent zatrudnia znakomitych architektów i dba o stosowny dobór materiałów. Place zabaw cennik pokazuje pod względem kosztów z jakimi trzeba się liczyć, kiedy decydujemy się na konkretny z towarów. Plac zabaw to ukochane miejsce maluchów.
Page Rank: -1 Ocena:

Place zabaw

www: http://www.buglo.pl/

:: Place zabaw | link nie działa/spam?

» Pompy hydrauliczne

Najważniejszą dziedziną działalności Zakładu Wielobranżowego MIX jest produkcja i dystrybucja wyrobów z dziedziny części zamienne do obrabiarek (tokarek, frezarek, wiertarek). Oferta produktowa obejmuje śruby pociągowe, trzpienie, wałki i kliny ustawcze. Dopełnienie szerokiego wyboru wyrobów i zleceń stanowią usługi projektowo-budowlane w dziedzinie obiektów budowlanych oraz doradztwo techniczne z domeny maszyny oraz hydraulika siłowa.
Page Rank: -1 Ocena:

Pompy hydrauliczne

www: http://www.zwmix.pl/

:: Pompy hydrauliczne | link nie działa/spam?

» Firma

Rafamet to znana i ceniona firma produkująca odlewy z żeliwa sferoidalnego, szarego oraz stopowego. Naszą specjalnością są rzadkie odlewy ciężkie, o wadze przekraczającej 5 000 kg.Głównymi odbiorcami są renomowani producenci w kraju, Europie a także w USA. Odlewy są wykonywane dla klientów o indywidualnych potrzebach, spełniających odpowiednie warunki, na podstawie dokumentacji konstrukcyjnej. Dzięki wykwalifikowanej kadrze gwarantujemy najwyższą jakość naszych produktów.
Page Rank: -1 Ocena:

Firma

www: http://zorafamet.pl/

:: Firma | link nie działa/spam?

» Galwanizacja i chromowanie plastiku – Geminitech

Zakład Gemini Tech oferuje Klientom szeroką paletę usług przemysłowych o zaawansowanej technologii. Wiele z proponowanych przez nas procesów znajduje szerokie zastosowanie w rozmaitych sektorach gospodarczych. Metalizacja, lakierowanie tworzyw sztucznych czy galwanizacja, chromowanie plastiku to procesy, które są często wykorzystywane w branżach: transportowej, mechanicznej, energetycznej, kosmetycznej oraz meblarskiej i wykończeniowej. Nasza firma stawia przede wszystkim na wysoką jakość wykonywanych zleceń, dlatego współpracujemy wyłącznie z osobami o najwyższych kompetencjach zawodowych. Zainwestowaliśmy także w nowoczesny, przystosowany do wieloseryjnej produkcji, sprzęt. Dzięki wysokim kompetencjom naszej kadry pracowników, mogą Państwo mieć pewność, iż wszystkie procesy zostaną przeprowadzone solidnie, terminowo i zgodnie z najwyższymi normami. W zakresie doradztwa można liczyć na rzetelną pomoc naszych pracowników, którzy chętnie pomogą w odpowiedniej dla Państwa metody.
Page Rank: -1 Ocena:

Galwanizacja i chromowanie plastiku – Geminitech

www: http://www.geminitech.eu/

:: Galwanizacja i chromowanie plastiku – Geminitech | link nie działa/spam?

» Cięcie laserem Katowice | Solvent-ka

Nasza firma działa głównie na terytorium województwa śląskiego. Zajmujemy się cięciem laserem oraz grawerowaniem laserowym. Zachęcamy do unikalnego oznaczania swoich gadżetów reklamowych oraz innych elementów! Charakteryzuje nas przede wszystkim indywidualne podejście do klienta oraz terminowość wykonywanych zleceń! Zapraszamy do kontaktu - chętnie doradzimy oraz odpowiemy na wszystkie Państwa pytania.
Page Rank: -1 Ocena:

Cięcie laserem Katowice | Solvent-ka

www: http://solvent-ka.eu/

:: Cięcie laserem Katowice | Solvent-ka | link nie działa/spam?

» Gięcie blach - usługi CNC.

Niepowtarzalne w Europie Centrum serwisowe stali nierdzewnej i aluminium -Nova Trading istniejąca od wielu lat . Bezkonkurencyjny w Polsce skład stali nierdzewnej. Ogromna liczba pozycji asortymentowych wyrobów hutniczych dostępna na magazynie – gięcie blach, zwojów, taśmy, rury, profile, pręty, kształtowniki, złączki itp. Zajmujemy się usługami z zakresu wstępnej obróbki wyrobów hutniczych ze stali nierdzewnej i aluminium. Oferujemy miedzy innymi usługi CNC- gięcie blach, laserowe cięcie, wycinanie wodą, polerowanie i szlifowanie blach i zwojów. Nova Trading posiada duże doświadczenie w obsłudze największych i najbardziej wymagających klientów wykorzystujących stal nierdzewną i aluminium - klientów polskich, jak i zagranicznych. Centrum serwisowe jest wyposażone w nowoczesny park maszynowy. Naszym priorytetem jest ciągłe doskonalenie procesów w celu zapewnienia najwyższych standardów obsługi klientów.
Page Rank: -1 Ocena:

Gięcie blach - usługi CNC.

www: http://nova-trading.com/

:: Gięcie blach - usługi CNC. | link nie działa/spam?

  Strona: :  1 |

rss feed
:)


Wpisów: 9200 Podkategorii:  918 Polecamy:

 katalog stron bestset
Katalogi SEO Katalog stron


Dla kogo 1% podatku? |  Broń |  siepomaga.pl |  Nauka Jazdy Opole |  Outsourcing |