.

« Strona Główna / Biznes, ekonomia / Porady prawne


Dodaj stronę do tej kategorii:
URL:
Email

» Wydziedziczenie

Strona zawiera wiadomości o najnowszych modyfikacjach prawa spadkowego. Znajdziesz tu gotowe przykłady testamentów, na podstawie których sam stworzysz testament. Dowiesz się, jakie są rodzaje testamentów i w jaki sposób trzeba je pisać, aby były prawomocne.
Page Rank: -1 Ocena:

Wydziedziczenie

www: http://www.spadki.wydziedziczenie.pl/

:: Wydziedziczenie | link nie działa/spam?

» Windykacja należności

Jeśli poszukujesz profesjonalnych wskazówek prawnych, wejdź na witrynę internetową jk-radca.pl. Kancelaria Prawna Joanny Krzyk od wielu lat udziela wskazówek prawnych. Jeśli masz problemy natury prawnej, nie opóźniaj zbyt długo i zgłoś się po profesjonalną poradę prawną. Kancelaria Prawna Joanny Krzyk kieruje się normami zgodnymi z polskim prawem. A są nimi między innymi: uczciwość, brak sporu interesu oraz zachowanie tajemnicy prawnej. Nad to kancelaria ta posiada niskie ceny świadczących przez siebie usług. Firma trudni się też windykacją należności. Zapraszamy bardzo gorąco do skorzystanie z podaży.
Page Rank: -1 Ocena:

Windykacja należności

www: http://www.jk-radca.pl/

:: Windykacja należności | link nie działa/spam?

» Kancelaria prawnicza

Kancelaria prawnicza świadczy pomoc prawną dla podmiotów gospodarczych. Specjalizuje się m.in. w prawie spółek, obrocie wierzytelnościami, sprawach dotyczących upadłości i restrukturyzacji. Na bydgoskim rynku działamy już od kilkunastu lat, z powodzeniem zajmujemy się rozwiązywaniem sporów i prowadzeniem procesów sądowych. Cechuje nas rzetelność, uczciwość i wychodzenie naprzeciw oczekiwaniom Klientów, których zadowolenie jest dla nas najważniejsze. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i skorzystania z naszych usług.
Page Rank: -1 Ocena:

Kancelaria prawnicza

www: http://www.niewiarowskaipolanski.pl/

:: Kancelaria prawnicza | link nie działa/spam?

» KANCELARIA ADWOKACKA DOMINIK MARCHEWKA

Adwokat Dominik Marchewka jest założycielem kancelarii działa na terenie Krakowa i Śląska. Adwokat Dominik Marchewka nr. Kom. 530834077 . Kancelaria świadczy profesjonalne usługi prawne przedsiębiorcom oraz klientom indywidualnym poprzez m.in. - reprezentację przed sądami powszechnymi, sądami administracyjnymi oraz Sądem Najwyższym, prokuraturami oraz organami administracji państwowej, - przygotowywanie pism procesowych pozew, apelacja, skarga kasacyjna), - opinia prawna oraz projekty umów, - kompleksowa obsługa przedsiębiorców, - udział w negocjacjach, - udzielanie porad prawnych, doradztwo prawno-gospodarcze, - wszelka inna pomoc prawna, w tym również sprawach nietypowych Doświadczenie i lojalność wobec klientów oraz indywidualne podejście do każdej sprawy . Kancelaria znajduje się w okresie intensywnego rozwoju.
Page Rank: -1 Ocena:

KANCELARIA ADWOKACKA DOMINIK MARCHEWKA

www: http://www.adwokatmarchewka.com/

:: KANCELARIA ADWOKACKA DOMINIK MARCHEWKA | link nie działa/spam?

  Strona: :  1 |

rss feed
:)


Wpisów: 9162 Podkategorii:  918 Polecamy:

 katalog stron bestset
Katalogi SEO Katalog stron


Dla kogo 1% podatku? |  Broń |  siepomaga.pl |  Nauka Jazdy Opole |  Outsourcing |