.

« Strona Główna / Biznes, ekonomia / BHP


Dodaj stronę do tej kategorii:
URL:
Email

» Ubrania-BHP.pl, Sklep Internetowy

Sklep Ubrania-BHP.pl - dla twojego bezpieczeństwa polecamy odzież ochronną i obuwie robocze. Kombinezony, kurtki, kamizelki, koszule flanelowe, spodnie, rękawice, buty gumowe i PCV. Ochrona głowy, wzroku, słuchu Odzież ochronna Obuwie ochronne Rękawice robocze Odzież ochronna ocieplana Ubrania robocze, odzież ochronna, Okulary ochronne, trzewiki robocze, BHP. Stale poszerzamy ofertę artykułów niezbędnych przy każdym rodzaju prac budowlanych, remontowych, wykończeniowych i innych. Niskie ceny, wysoka jakość, szybka realizacja. Zamówienia realizujemy na terenie całego kraju. Wejdź - zamów - bądź bezpieczny.http://www.ubrania-bhp.pl
Page Rank: 3 Ocena:

Ubrania-BHP.pl, Sklep Internetowy

www: http://www.ubrania-bhp.pl/

:: Ubrania-BHP.pl, Sklep Internetowy | link nie działa/spam?

» SZKOLENIA BHP

Szkolenia BHP. Nadzór BHP. Organizowanie i prowadzenie szkoleń z zakresu BHP i PPOŻ dla wszystkich grup zawodowych, ocena ryzyka zawodowego, postępowania powypadkowe. Szkolenia wstępne oraz szkolenia okresowe BHP. Oferta BHPZONE obejmuje nadzór i doradztwo w zakresie bhp, ochrony przeciwpożarowej i organizowaniu struktur pierwszej pomocy, na podstawie umowy o współpracę, jak również wykonywanie poszczególnych usług (np. szkolenia bhp, opracowanie dokumentacji powypadkowej, itd.)
Page Rank: 4 Ocena:

SZKOLENIA BHP

www: http://www.bhpzone.pl/

:: SZKOLENIA BHP | link nie działa/spam?

» BHP Poznań

Przepisy bhp obowiązują na każdym stanowisku pracy o wiele bardziej, lub mniej niebezpiecznym. Produkty BHP związane z ochroną pracownika mogą dotyczyć ubrań, butów, ale także akcesoriów chroniących oczy, twarz, uszy, głowę. Jednym z bardziej niebezpiecznych stanowisk pracy, jest to praca na wysokościach wymagająca właściwego oprzyrządowania. Sprzęt rodzaju P. POŻ, bhp poznań powinien być wykonany z najlepszej jakości, albowiem pracownika jest objęty obfitym ryzykiem. Do pracy na wysokościach jest parę elementów niezbędnych do regularnego wykonywania tej pracy, między innymi linki bezpieczeństwa, zawiesie ewakuacyjne linowe, szelki bezpieczeństwa i amortyzatory. Wszystkie te akcesoria dysponują słuszny rozmiar dobrany do pracownika oraz warunków w jakich ma spełnić swoje zastosowanie - AUDYTY Systemu Zarządzania Środowiskowego ISO 14001. Praca na wysokościach potrzebuje od pracowników szczególnych zasad bezpieczeństwa. Powinien być od poprawnie przeszkolony zarówno co zachowań w tak
Page Rank: -1 Ocena:

BHP Poznań

www: http://bhp-pancernik.pl/

:: BHP Poznań | link nie działa/spam?

» MEFA POLSKA - Systemy montażowe

Oferowane rozwiązania mają zastosowanie we wszystkich przypadkach spotykanych w instalacjach technicznego wyposażenia budynków i większości instalacji przemysłowych. Taki właśnie system oferuje MEFA. Powstał on na bazie ponad 60-letnich doświadczeń firmy MEFA Befestigungs-u. Montagesysteme GmbH, o której obszerne informacje znajdziecie Państwo tu: MEFA w Niemczech. Nasze produkty są stale udoskonalane, a ich asortyment wciąż rozszerzany.
Page Rank: -1 Ocena:

MEFA POLSKA - Systemy montażowe

www: http://sklep.mefa-polska.com.pl/

:: MEFA POLSKA - Systemy montażowe | link nie działa/spam?

» Lex Labor Opolscy specjaliści w szkoleniach bhp

Lex Labor to działająca od wielu lat na Opolskim rynku firma oferująca usługi z zakresu BHP, Prawa Pracy i Przepisów Przeciwpożarowych. Swoje działania kierują w głównej mierze do klientów biznesowych, małych, średnich i dużych firm. Ich podstawową usługą są szkolenia bhp zarówno te ogólne jak i okresowe a także służba bhp, czyli stały nadzór i doradztwo. Specjaliści z Lex Labor monitorują stan bhp w zakładach pracy, analizują nowe przepisy i usuwają ewentualne aberracje. Dzięki temu przedsiębiorcy mogą być pewni, że pod względem bhp w ich firmach wszystko działa sprawnie.
Page Rank: -1 Ocena:

Lex Labor Opolscy specjaliści w szkoleniach bhp

www: http://www.lexlabor.pl/

:: Lex Labor Opolscy specjaliści w szkoleniach bhp | link nie działa/spam?

» PS BHP | Hurtownia BHP Wałbrzych, Hurtownia BHP Opole, | BHP Wrocła

Działalność naszej firmy w skrócie opisuje jej adres internetowy - dostarczamy artykuły BHP. W naszej ofercie znajdą Państwo szeroki wybór rękawic, obuwia, ubrań roboczych oraz innych środków ochrony indywidualnej, a także środków czystości. Współpracujemy tylko z największymi i najlepszymi dostawcami z kraju i z zagranicy, dlatego gwarantujemy, że sprzedawane przez nas artykuły, oprócz tego, że posiadają wymagane certyfikaty i atesty oraz są zgodne z normami, spełnią też Państwa oczekiwanie w zakresie funkcjonalności i wygody użytkowania. Specjalizujemy się również w znakowaniu odzieży roboczej i reklamowej (haft, nadruk-flex). Wyróżniają nas przede wszystkim konkurencyjne ceny, indywidualne i elastyczne podejście do każdego Klienta, a naszą misją jest wzajemny szacunek i partnerstwo w budowaniu pozytywnych relacji z Klientami i partnerami handlowymi.
Page Rank: -1 Ocena:

PS BHP | Hurtownia BHP Wałbrzych, Hurtownia BHP Opole, | BHP Wrocła

www: http://www.dostarczamybhp.pl/

:: PS BHP | Hurtownia BHP Wałbrzych, Hurtownia BHP Opole, | BHP Wrocła | link nie działa/spam?

» Evergrip - taśmy antypoślizgowe

Evergrip to przedsiębiorstwo pomagające dbać o bezpieczeństwo! Do głównej oferty firmy należą maty antypoślizgowe oraz taśmy antypoślizgowe, które wykorzystywane są głównie w zakładach produkcyjnych, gdzie istnieje szczególne ryzyko upadku. Wszelkie branże produkujące smary, oleje oraz wszelkie inne oleiste substancje koniecznie muszą zaopatrzyć się w produkty marki Evergrip! Bezpieczeństwo pracy wraz z matami antypoślizgowymi jest gwarantowane!
Page Rank: -1 Ocena:

Evergrip - taśmy antypoślizgowe

www: http://https://www.evergrip.pl/

:: Evergrip - taśmy antypoślizgowe | link nie działa/spam?

» Ergonomia pracy na safety day jest istotnym elementem w każdej firmie

Organizacja dnia bezpieczeństwa to popularny rodzaj promocji tematyki związanej z ekologią, zdrowiem oraz BHP. Event BHP łączy w sobie profesjonalną wiedzę oraz ciekawe stanowiska szkoleniowe. BHP w takiej formie angażuje pracowników i realizuje misję firmy w zakresie EHS. Event BHP może trwać jeden dzień lub nieco dłużej. Wiele firm organizuje safety week. Tydzień BHP może poruszyć wiele tematów. Dzień zdrowia jest jednym z tematycznych dni podczas akcji BHP. W firmie wykorzystamy wtedy energorower lub blender bike. Umożliwiają one produkcję pysznych soków i promocję zdrowego trybu życia. Atrakcje BHP typu refleksomierz lub precyzjometr pomogą w zaangażowaniu pracowników. Refleksomierz podczas safety day może posłużyć do organizacji konkursu z zakresu refleksu, koordynacji ruchowej oraz pola widzenia. Precyzjometr to atrakcja BHP pokazująca stabilność ręki. Pracownik może wykazać się dużym poziomem koordynacji oraz sprawności. Aktywność fizyczną promujemy również zestawem ćwiczeń prow
Page Rank: -1 Ocena:

Ergonomia pracy na safety day jest istotnym elementem w każdej firmie

www: http://safetyday24.pl/

:: Ergonomia pracy na safety day jest istotnym elementem w każdej firmie | link nie działa/spam?

  Strona: :  1 |

rss feed
:)


Wpisów: 9108 Podkategorii:  918 Polecamy:

 katalog stron bestset
Katalogi SEO Katalog stron


Wynajem Rusztowań Opole |  Dla kogo 1% podatku? |  siepomaga.pl |  Broń |  Nauka Jazdy Opole |  Outsourcing |