.

« Strona Główna / Kultura i Sztuka / Fotografia


Dodaj stronę do tej kategorii:
URL:
Email

» A-Symmetric fotografia reklamowa Warszawa .

Studio A-Symmetric oferuje fotografię reklamową, prezentacje multimedialne, identyfikację wizualną, grafikę użytkową, fotoedycję, skład i przygotowanie DTP oraz usługi cross medialne. Nasze prace przygotowujemy do użytku w internecie, do druku, w tym wielkoformatowego, dla potrzeb emisji w TV oraz ekspozycji przy użyciu paneli LCD. A-Symmetric tworzą ludzie pasjonujący się fotografią, grafiką i postprodukcją, posiadający wiedzę i umiejętności kreatywnego tworzenia.
Page Rank: -1 Ocena:

 A-Symmetric fotografia reklamowa Warszawa .

www: http://www.a-symmetric.pl/

:: A-Symmetric fotografia reklamowa Warszawa . | link nie działa/spam?

» pogoda Pobierowo

Fotorelacja Pogodowa z Wybrzeża Rewalskiego to projekt pokazujący na zdjęciach, przez cały rok, stan pogodowy w miejscowościach i na plażach Gminy Rewal. Oprócz zdjęć z Rewala, Pobierowa, Niechorza, Pogorzelicy i Trzęsacza w serwisie ukazują się pomiary temperatury. Pogoda relacjonowana jest na bieżąco – zawsze w dniu wykonania zdjęć. Fotorelacja Pogodowa ukazuję się kilka razy w miesiącu, a w okresie letnim kilka razy w tygodniu.
Page Rank: -1 Ocena:

pogoda Pobierowo

www: http://www.fotorelacja.com/

:: pogoda Pobierowo | link nie działa/spam?

» Fotografia hoteli

Profesjonalna fotografia reklamowa hoteli, pensjonatów, domów gościnnych i innych obiektów bazy noclegowej. Najwyższej jakości zdjęcia wnętrz i architektury hoteli wykonywane profesjonalnym sprzętem, przed doświadczonego fotografa, specjalizującego się wyłącznie w fotografii na potrzeby branży turystycznej. Profesjonalnie wykonane zdjęcia są podstawą skutecznej reklamy hotelu i pensjonatu.
Page Rank: -1 Ocena:

Fotografia hoteli

www: http://www.stolz.com.pl/

:: Fotografia hoteli | link nie działa/spam?

» Sesje fotograficzne

Sfotografowałam bardzo dużo kobiet w ciąży i mam już swoje spostrzeżenia, tricki, pomysły na różne sprawy związane z wyglądem, czy pozami na zdjęciach. Pomaga mi w tym również wspaniała stylistka. Wysłuchałam wielu historii o byciu w ciąży, o porodach, o stanach po poporodowych i pomimo braku osobistych doświadczeń w tej kwestii, bardzo dobrze Was rozumiem.
Page Rank: -1 Ocena:

Sesje fotograficzne

www: http://lullabysart.wordpress.com/

:: Sesje fotograficzne | link nie działa/spam?

» sesja noworodkowa Warszawa

Studio Fotograficzne „PstrykaMito” od początku zostało stworzone z myślą o fotografowaniu dzieci i ich rodzin. Znajdziemy dla Was czas o każdej porze roku i przy każdej pogodzie. Studio mieści się w Legionowie pod Warszawą. Zostało wyposażone nie tylko w profesjonalny sprzęt fotograficzny, ale również we wszelkie akcesoria przydatne małym modelom i ich rodzicom. Dzieci czują się u nas jak w domu. Celem „PstrykaMiTo” jest przekonanie rodziców, iż warto w ciekawy i ładny sposób uwieczniać chwile z życia pociechy nie tylko z okazji wielkich wydarzeń jak chrzest czy komunia. Dzieci zmieniają się bardzo szybko, a my bardzo szybko zapominamy jak to było J. Wiem, bo sama jestem Mamą! Warto korzystać z profesjonalnych sesji fotograficznych kilka razy do roku i to wcale nie musi być duży wydatek. W zakładce OFERTA przedstawiam przykładowe pakiety, ale zawsze zaznaczam, że każdą sesję możemy dostosować do potrzeb klienta. Nie wiesz co zrobić z weekendem? Od miesięcy nie p
Page Rank: -1 Ocena:

sesja noworodkowa Warszawa

www: http://pstrykamito.pl/

:: sesja noworodkowa Warszawa | link nie działa/spam?

» fotograf ślubny grodzisk wielkopolski

Wybór Pawła Klimkowskiego na naszego fotografa ślubnego okazał się strzałem w dziesiątkę! Otrzymaliśmy dokładnie to, czego oczekiwaliśmy – czyli pełen profesjonalizm. Już na pierwszym spotkaniu Paweł zrobił na nas bardzo dobre wrażenie. Okazał się sympatyczny, otwarty, a jednocześnie konkretny. Zaoferował nam szeroki wachlarz usług i zapewniał, że to on dostosuje się do naszych oczekiwań. I tak faktycznie było. Doceniliśmy to tym bardziej, że spotkaliśmy się wcześniej u innych fotografów ze zgoła innym podejściem, gdzie to nam próbowano stawiać warunki. Na ceremonii ślubnej i weselu Paweł był zupełnie niewidoczny, co w takich chwilach jest bardzo dużym atutem. Był dobrze przygotowany do pracy i świetnie zorganizowany. Ceremonia i wesele były dość kameralne i Paweł jako fotograf świetnie to uchwycił i dostosował się do naszego stylu bez zbędnego udziwniania.
Page Rank: -1 Ocena:

fotograf ślubny grodzisk wielkopolski

www: http://www.fotoart-studio.pl/

:: fotograf ślubny grodzisk wielkopolski | link nie działa/spam?

» film ślubny warszawa

Jesteśmy grupą młodych, ambitnych i kreatywnych przyjaciół szczerze oddanych swojej pasji, którą odkryjecie w podróży po naszych galeriach. Inwestujemy w nasz rozwój odważnie podejmując się realizacji nowych projektów. Będąc częścią każdego powierzonego nam zlecenia chcemy mierzyć bezpośrednio w nasz wspólny sukces a ulotne chwile przemieniać w trwałą historię. Czy będziemy wspólnie tworzyć Waszą historię? Obserwując zdjęcia ślubne znajomych i rodziny, Wasza świadomość podpowiada Wam, że to już kiedyś widzieliście? Chcecie aby Wasze najważniejsze momenty z życia upamiętniały piękne, wyjątkowe a przede wszystkim niepowtarzalne fotografie ślubne? Fotograf ślubny powinien więc umieć zapisywać w danej chwili uczucia radości czy wzruszenia. To spontaniczność, naturalność i prawdziwość towarzyszące każdemu zdjęciu uchwyconemu naszym okiem, pozwolą na wydobycie nawet najgłębiej skrywanych emocji. Dzięki tak skrojonemu kadrowi stworzymy dla Was idealną fotografię ślubną – Wasze WhiteStor
Page Rank: -1 Ocena:

film ślubny warszawa

www: http://whitestory.pl/

:: film ślubny warszawa | link nie działa/spam?

» fotograf ślubny bielsko-biała

Jedną z największych moich pasji jest fotografia plenerowa. Wykonuję ją w sposób autorski. Każde zlecenie jest dla mnie nowym wyzwaniem, które staram się zrealizować jeszcze lepiej niż poprzednie. Nie oglądając się na innych, staram się być coraz lepszy, szlifować własny styl. Ślub składa się z samych pięknych chwil, dlatego cały czas ten rodzaj fotografii inspiruje mnie. Fotografia śłubna powinna utrwalać piękno, powinna zatrzymywać czas, to pamiątka, to zapis historii. Profesjonalne podejście do zlecenia oznacza, że praca zaczyna się na długo przed ceremonią. Realizacja zlecenia poprzedzona jest indywidualnym spotkaniem, na które serdecznie zapraszam. Przygotowując reportaż staram się z wszystkich sił, aby powstał zbiór zdjęć ponadczasowych. Eksperymentowałem z różnymi rodzajami fotografii i wreszcie wybrałem fotografię ślubną, rodzaj fotografii który sprawia mi największą satysfakcję. Dążę i realizuję fotografię ślubną jako fotografię od strony artystycznej i estetycznej. Jako Foto
Page Rank: -1 Ocena:

fotograf ślubny bielsko-biała

www: http://fotografiazwyobraznia.pl/

:: fotograf ślubny bielsko-biała | link nie działa/spam?

» Fotografia dziecięca Katowice

Witam na mojej stronie poświęconej fotografii ślubnej i dziecięcej. Mam na imię Łukasz, prywatnie tata Jasia i narzeczony Sylwii. Mieszkam w Dąbrowie Górniczej w województwie Śląskim ale terenem, na którym działam jest cały kraj i nie tylko. Fotografią zajmuję się od 10 lat. Jestem osobą systematyczną, konsekwentną, punktualną! Fotografia jest dla mnie nie tylko pracą ale również pasją, radością, ciągłym poszukiwaniem nowych doświadczeń. Za każdym razem dąże do tego aby kolejne sesje i reportaże były lepsze od poprzednich. Staram się aby fotografie wykonane przeze mnie były dla Was niezapomnianą pamiątką a każdy kadr przywoływał wspomnienie najpiękniejszych chwil w Waszym życiu.
Page Rank: -1 Ocena:

Fotografia dziecięca Katowice

www: http://www.fotopstryk.com/

:: Fotografia dziecięca Katowice | link nie działa/spam?

» polskie zamki

Celem strony "Zamki w Polsce" jest przybliżenie turystom niejednokrotnie zapomnianych przez czas i ludzi miejsc, które w średniowieczu tętniły życiem. Często zdarza się, że mieszkańcy danej miejscowości, nie wspominając już o turystach z odległych części kraju, nie są nawet świadomi tego, że mieszkają obok historycznej budowli. Zamki, warownie, pałace i dwory obronne mają w sobie romantyczny czar, który może łatwo prysnąć, jeśli o nich zapomnimy.
Page Rank: -1 Ocena:

polskie zamki

www: http://zamki.net.pl/

:: polskie zamki | link nie działa/spam?

  Strona: :  1 | 2 | 3 |

rss feed
:)


Wpisów: 9097 Podkategorii:  918 Polecamy:

 katalog stron bestset
Katalogi SEO Katalog stron


Wynajem Rusztowań Opole |  Dla kogo 1% podatku? |  siepomaga.pl |  Broń |  Nauka Jazdy Opole |  Outsourcing |