.

« Strona Główna / Internet / internet bezprzewodowy


Dodaj stronę do tej kategorii:
URL:
Email

» Optima Internet Wifi

Internet radiowy to nowoczesna technologia. nie potrzebująca zbędnego okablowania, ani drogiej infrastruktury. Najczęściej mówiąc o Internecie bezprzewodowym mamy na myśli WiFi. Szczególnym zastosowaniem WiFi jest budowanie sieci lokalnych opartych na komunikacji radiowej czyli WLAN. Firma OPTIMA oferuje niezawodny, szybki i niedrogi dostęp do Internetu Bezprzewodowego w częstotliwości 2,4 i 5 Ghz. W jego zasięgu znajdują się Biecz, Jasło, Nowy Żmigród, Gorlice, Krosno.
Page Rank: -1 Ocena:

Optima Internet Wifi

www: http://www.optimanet.pl/

:: Optima Internet Wifi | link nie działa/spam?

» Internet tooway

Od jakiegoś czasu na lokalnych rynku pojawiła się innowacyjna dziedzina jaką jest internet satelitarny innymi słowy tooway. Jako jeden z dystrybutorów tego typu internetu zachęcamy wszystkich zainteresowanych do współpracy. Firma Nasza jako kilku proponuje bardzo szybki dostęp do internetowego rozwiązania w niezwykle rozsądnych cenach. Więcej informacji na temat cen jak i współpracy można odszukać na naszej firmowej stronie www. Jeszcze raz zachęcam zainteresowanych do kontaktu.
Page Rank: -1 Ocena:

Internet tooway

www: http://www.skyconnect.pl/

:: Internet tooway | link nie działa/spam?

» Oprogramowanie ERP Komadres

System Komadres to kompleksowe rozwiązanie wspomagające zarządzanie zasobami firm i instytucji. Program Komadres prowadzi ewidencję dowolnie zdefiniowanej przez klienta infrastruktury firmy oraz prezentuje ich wzajemne powiązanie w strukturze drzewka. System klasy ERP firmą Komadres spełniając wymagania europejskich standardów, umożliwia pełny i kompleksowy wgląd w najbardziej aktualne dane firmy, przez codzięki czemu zapewnia efektywne zarządzanie jej zasobami oraz całkowitą kontrolę zachodzących w niej procesów. Oprogramowanie Komadres to doskonałe narzędzie wspomagające zarządzanie firm i przedsiębiorstw. Nasze oprogramowanie dedykowane jest dla Spółdzielni mieszkaniowych, zakładów komunalnych, księgowości, firm produkcyjnych i budowlanych oraz przedsiębiorstw z branży energetyki cieplnej.
Page Rank: -1 Ocena:

Oprogramowanie ERP Komadres

www: http://www.etobres.pl /

:: Oprogramowanie ERP Komadres | link nie działa/spam?

» Adres IP, IP domeny, adres-ip.net

Nasz serwis służy do podania adresu IP komputera użytkownika i domeny. W nazwie domeny nie mogą się znajdować znaki specjalne. Dozwolone znaki to jedynie litery od A do Z, cyfry od 0 do 9 i znak (-). Na określenie adresu IP domeny nie mają wpływu duże i małe litery, stąd nie ma znaczenia czy adres domeny wpiszemy dużymi, czy małymi literami. Przy adresie IP użytkownika jest podawany automatycznie kraj i miejscowość dostawy Internetu.
Page Rank: -1 Ocena:

Adres IP, IP domeny, adres-ip.net

www: http://adres-ip.net/

:: Adres IP, IP domeny, adres-ip.net | link nie działa/spam?

  Strona: :  1 |

rss feed
:)


Wpisów: 9162 Podkategorii:  918 Polecamy:

 katalog stron bestset
Katalogi SEO Katalog stron


Wynajem Rusztowań Opole |  Dla kogo 1% podatku? |  siepomaga.pl |  Broń |  Nauka Jazdy Opole |  Outsourcing |